ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور

مطمئنا شما هم بدنبال جواب این سوال آمده اید که خطای 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور چرا و چه زمانی اتفاق می افتد ؟؟

چه مقدار خطای 40 60 80 برایم هزینه در برخواهد داشت ؟

بهترین و سریعترین و البته ارزان ترین راه برای رفع مشکل چیست ؟ !

اگر شما به دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید در توضیح این ارور متن زیر را خواهید دید : 

خطای 40-60-80

خطای 40/60/80

فن کار می کند اما پرشر سوئیچ هوا در وضعیت قطع می باشد

شاید اولین چیزی که با خواندن جمله بالا به ذهن شما یا حتی سرویسکار و تکنیسین تعمیرات پکیج برسد اینکه خب پس پرشر سوییچ هوا خرابه ولی این تمام ماجرا نیست. 

در این پست تلاش می کنیم به بررسی دقیق ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور بپردازیم و تا حد امکان راههای برطرف شدن این مشکل را بیان نماییم .

مطلب را تا انتها بخوانید بعضی از مواردی که به ان اشاره کردم شاید به راحتی راهگشای مشکل شما باشد و بتوانید بدون هیچ هزینه ای مشکل پکیج خود را حل کنید

خطای 40 60 80

ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور به طور کلی مربوط به قسمت فن و خروجی محصولات احتراق می شود

در این قسمت فن, سویچ فشار هوا یا پرشر سویچ فن و دودکش ایفای نقش میکنن.

به عبارت دیگه : هرچیزی که به طور مستقیم در عملکرد فن بتونه اخلال ایجاد کنه چه قبل از شروع حرکت فن و چه بعد از حرکت فن میتونه این خطا رو بوجود بیاره که ما در متن زیر به موارد این خطا اشاره کرده ایم :

معیوب بودن برد پکیج ایران رادیاتور و بروز خطای 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور

زمانی که برد الکترونیکی در فرمان دادن به فن ناتوان می شود یا به عبارتی دیگر برق به فن نمی رسد خطای 40 60 80 بروز می کند که باید برد را تعمیر یا تعویض کرد . 

نگران نباشید این سایت و مجموعه برد تعمیر اینجاست که به تعویض برد نرسیم 😉

در این موارد شما وقتی پکیج را روشن می کند صدای فن را نمی شنوید و بعد از مدتی شاید 15 ثانیه این ارور را در پکیج می بینید .( باز هم تاکید می کنم هر گردی گردو نیست . این یعنی اگر بعد از نشنیدن صدای فن بعد از 15 ثانیه ارور 40 60 80 بروز کرد لزوما نمیشه نتیجه گرفت حتما برد خراب شده چون خرابی فن و گیر کردن پره های فن هم همین علامت رو داره .پس خواهشا با خوندن یک مقاله خودتون رو متخصص ندونید )
البته بعضی  مواقع برد کار میکند و بعضی اوقات کار نمیکند و خطای 40/60/80 را میدهد. به تجربه میشود گفت در پکیجهای بالاتر از 5 سال 75 درصد احتمال این ارور مربوط به برد می باشد. 

اینکه کجای برد ایراد داره هم به احتمال خیلی زیاد بخض رله ها بهمراه قطعات ورودی بخض سنسورها دچار ایراد شدن که رله و برخی بخش ها رو دچار ایراد کرده اند.

راهکار رفع ایراد 40/60/80چیست ؟

به نظر ما بهترین راه برای اینکه مطمئین بشید ایراد از برد هست یا نه اینه که ابتدا با یک متخصص تعمیرات(دقت کنید متخصص نه هرکی) صحبت کنید. 90 درصد مواقع متخصص اینکار راهکارهایی برای تشخیص خطای 40 60 80 پشت تلفن داره که میتونه کارتون رو راحت کنه. 

همچنین میتونید بصورت رایگان با ما مشورت کنید و در صورتی که برد دستگاهتون خراب بود تعمیر خرابی برد پکیجتون رو به ما بسپرید تا به سرعت تعمیر و پس از تست برای شما ارسال بشه یا تحویل خودتون بشه.

دقت بفرمائید تست بعد از تعمیر برد فرآیندیه که اکثر تعمیرکار ها از داشتن اون بی بهره هستن و فرایند تست رو به خونه مشتری موکول میکنن که این یعنی هزینه و زمان .

میتونید فرم زیر را پر کنید یا از بخش تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشید.